Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Неділя, 12.05.2024, 03:59

Головна » 2015 » Жовтень » 8 » Всеукраїнський День бібліотек
Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня в ЦРБ ім.Л.Новиченка відбулася святкова нарада бібліотечних працівників району «Зустріч з колегами» з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек. На свято завітали заступник голови РДА В.М.Грицай, голова районної ради Г.М.Якуб, завідувач сектору культури РДА Л.М.Дикань, які привітали присутніх та побажали міцного здоров’я, особистого щастя, творчого натхнення, добра, миру та благополуччя, відчуття справжнього задоволення від своєї роботи та нових успіхів на ниві просвітницького служіння людям. Працю кращих бібліотекарів  відзначили грамотами: Худолій С.Ф. – заступник директора ЦБС по роботі з дітьми, Лисенко Л.М. – бібліотекар ІІ категорії відділу обслуговування читачів ЦРБ ім.Л.Новиченка (РДА), Василенко Н.С. – бібліотекар І категорії відділу обслуговування читачів, Самілик С.М. – провідний бібліотекар Байрацької сільської бібліотеки (Районна рада), Лукіну Т.Г. – зав. відділом формування збереження фондів обробки документів та каталогізації ЦРБ, Тимошенко В.М. – бібліотекар І категорії Кімличанської сільської бібліотеки (сектор культури).

Символічно, що розпочинається вересень Днем знань, а завершується Днем бібліотек. Це свято вже давно перестало бути тільки професійним та перетворилося на день, коли бібліотеки разом зі своїми читачами вкотре наголошують на важливе місце бібліотек і читання у житті кожного, – наголосила у своєму виступі директор ЦБС С.А.Лисенко.

Кожного року ми спостерігаємо, як бібліотечні заклади змінюються, впроваджують сучасні послуги, допомагаючи покращити життя своїх громад.

Бібліотеки є тією світлицею, яка збирає прихильників книги, творчих людей, аби поспілкуватися, пізнати мудре, поділитися своїми успіхами. У цьому році започатковано районний огляд-конкурс бібліотек Липоводолинської ЦБС «Краща бібліотека року» і розрахований на наступні роки. Кожного наступного року до професійного свята оргкомітетом ЦРБ ім.Л.Новиченка буде визначатися краща бібліотека року.

В цьому році згідно критеріїв  оцінки переможцем визнана Лучанська сільська бібліотека (бібліотекар Сімбердієва Н.І.). Голова оргкомітету, завідувач сектору культури Л.М.Дикань нагородила бібліотекаря дипломом та відзнакою.

На завершення святкової наради відбулася презентація матеріалів районної акції «Вся Україна поруч - доторкнись», підготовлені бібліотекарями району, яку представила на мультимедійному обладнанні зав. методико-бібліографічним відділом ЦРБ В.М.Мельник.

Переглядів: 494 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2015  »