Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Вівторок, 02.03.2021, 01:29
Меню сайту:
Ми на інших сайтах
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Рейтинг@Mail.ru

Відділ обслуговування користувачів

До відділу обслуговування бібліотеки входять два структурних підрозділи: абонемент і читальний зал.

Для бібліотекаря сьогодні, як ніколи, важливі такі якості як культура спілкування і вихованість, начитаність, розвинутий інтелект, делікатне, шанобливе ставлення до користувачів. Вони найкраще розкриваються у працівників відділу обслуговування.

Зав. відділом: Ткач В.М.

Тел.: (05452) 5-10-41

Методико-бібліографічний відділ

    Головним завданням методико-бібліографічного відділу є удосконалення змісту, форм і методів роботи бібліотек ЦБС та виявлення і поширення позитивного досвіду бібліотек-філій.

    Провідним аспектом діяльності відділу є консультаційна допомога, яка надається бібліотечним працівникам району. Працівниками  відділу проводяться наради, семінари, методичні дні, заняття "Школи молодого спеціаліста", на яких бібліотекарям філій надається методична і консультаційна допомога з різних аспектів бібліотечної роботи.

     Методична допомога стосується проблематики роботи в сучасних умовах, утвердження власного іміджу, розгортання іноваційної діяльності, вивчення потреб користувачів та їх задоволення рівнем обслуговування в бібліотеках.

      Підвищенню фахового рівня бібліотечних працівників, обслуговуванню користувачів сприяє фонд методичної літератури з бібліотечної справи, а також актуальних матеріалів з відзначення знаменних та ювілейних дат державних, релігійних, літературних діячів держави та краю.

Зав. відділом: Мельник В.М.

Тел.: (05452) 5-10-41

Відділ формування, збереження фонду, обробки документів та каталогізації

    Основне завдання відділу – систематичне якісне формування книжкового фонду з урахуванням економічних, культурних, соціальних і духовних потреб району.

  Відділ веде  та редагує бібліотечні каталоги, приймає, обробляє, обліковує твори друку, що надходять до єдиного фонду ЦБС, надає методичну та практичну допомогу сільським бібліотекам з питань комплектування книжкового фонду.

Зав. відділом: Лукіна Т.Г.

Тел.: (05452) 5-10-41

Відділ інформаційних технологій

    Фахівець відділу здійснює адміністрування сайту бібліотеки, забезпечує комп’ютеризацію бібліотечно-бібліографічних процесів бібліотеки.

   При відділі діє Інтернет-центр.

    Інтернет-центр надає можливість безкоштовно працювати в мережі Інтернет у режимі on-line, шукати інформацію в комп'ютерних мережах, отримувати фактографічні, аналітичні та тематичні довідки, користуватись послугами електронної пошти (E-mail) та каталогом  "Ресурси Інтернет". А головне – отримувати рівний для всіх доступ до інформації.

   Доступна інформація про розробки, видання та статті відділу.

   До послуг користувачів ксерокс, принтер та сканер.

Зав. відділом: Товста Н.В.

Тел.: (05452) 5-10-41

Пошук
Корисні сайти
Календар
«  Березень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Вхід на сайт
Copyright MyCorp © 2021
uCoz