Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 27.04.2024, 01:17

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Районна школа професійного навчання бібліотечних працівників «Як зробити бібліотеку успішною»

Важливим аспектом роботи бібліотек сьогодні є створення власного іміджу, пошук нових шляхів для самореклами. Привернути увагу жителів  громади до бібліотеки досить складно, і тому треба робити її такою, щоб мала для людей особливу значимість, пропонувала ефективні форми задоволення інформаційних потреб. Саме цій темі приурочена  районна  школа професійного навчання бібліотечних працівників «Як зробити бібліотеку успішною», що відбулася в ЦРБ ім. Л. М. Новиченка.

«Що являє собою сучасна бібліотека? Яка вона? Сьогодення ставить нові вимоги до сучасного бібліотекаря. Стратегічним завданням бібліотеки є створення комфортних умов для читачів, атмосфери неформального спілкування. Бібліотека є не лише інформаційно-просвітницьким центром – це заклад мистецтв, зустрічей, знайомств і презентацій» – такими словами відкрила школу директор КЗ «Липоводолинська ЦБС» Світлана Лисенко.

З консультаціями «Сучасна бібліотека. Формула успіху» та «Культура спілкування в бібліотеці» виступили Валентина Мельник  - завідуюча відділом методичної та бібліографічної роботи та Надія Гуржій – провідний бібліограф ЦРБ ім.. Л.М.Новиченка. Світлана Тимошенко – провідний бібліотекар відділу інформаційних технологій провела навчання «Електронне видання – новий засіб розповсюдження людської думки» для присутніх бібліотекарів.

З палітрою бібліотечного досвіду «Сучасна бібліотека  як центр громадського спілкування» виступили бібліотекарі Калінінської, Капустинської та Семенівської сільських бібліотек – філій.

Переглядів: 570 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2016  »