Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 27.04.2024, 01:06

Головна » 2018 » Червень » 15 » Презентація книги Івана Рішняка «Своєю стежкою іду»
Презентація книги Івана Рішняка «Своєю стежкою іду»

В рамках засідання літературно-мистецької вітальні «Гостини для душі» в Липоводолинській ЦРБ ім. Л.М. Новиченка відбулася презентація автобіографічної книги Івана Рішняка «Своєю стежкою іду». Епіграфом до зустрічі-презентації стали рядки із вірша:

… Тут коріння моє з прадідівського роду,

Ним черпаю в житті і натхнення й снагу.

Щоб у нашім роду не було переводу,

Я онуками сню і тамую жагу.

Іван Рішняк – наш земляк, людина відома не лише в нашому районі, а й в Україні: заслужений працівник сільського господарства України, кандидат економічних наук, голова благодійного фонду ім. Петра Калнишевського, голова Роменського та Сумського земляцтв у м. Києві. Член всесвітньої асоціації миру. Людина з небайдужою душею.

На зустріч завітали керівники району, друзі, колеги, односельчани автора, а також шанувальники краєзнавчої літератури.

Привітали Івана Миколайовича з презентацією книги та перебуванням на Липоводолинщині очільники району Іван Яременко та Віктор Литвиненко.

Зустріч продовжилась розповіддю автора про саме видання, про історію його створення. Ця книга – щира, правдива розповідь в якій відображено характер, колорит, особливість доби за якої випало жити і працювати авторові. Презентацію книги доповнили виступи рідних, друзів, однокласників. Від імені всіх присутніх зі словами вдячності до Івана Рішняка звернулася начальник відділу культури і туризму Любов Дикань.

На згадку про зустріч Іван Миколайович шанованим гостям, бібліотечним закладам району подарував свою книгу з підписом автора.

Переглядів: 490 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »