Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Четвер, 02.05.2024, 12:19

Головна » 2021 » Листопад » 30 » НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
НАРАДА БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

30 листопада в читальному залі «Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка» ради відбулася нарада бібліотечних працівників по плануванню роботи  бібліотек на 2022 рік.

Задав тон нараді виступ директорки Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка Валентини Мельник, в якому йшлося про те, що щоб сьогодні  не залишитись на «узбіччі» прогресу і бути затребуваними, бібліотекам необхідно постійно шукати нові напрями роботи,  зазначила, що сьогодні бібліотека має бути простором для дозвілля та інтелектуального і творчого розвитку, знайти своє значуще місце у громаді. Також вона акцентувала увагу на  головних пріоритетах  публічних бібліотек  на 2022 рік та особливостях звітності за 2021 рік.

Присутня на нараді начальник відділу культури та туризму Липоводолинської селищної ради Любов Дикань вручила відзнаку «Краща бібліотека року» Байрацькій сільській бібліотеці-філії і подякувала їй за плідну працю на благо свого села.

Продовжилася нарада виступом Таїсії Лукіної, бібліотекаря І категорії Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка, яка  зосередила увагу на сучасному стані та перспективах оновлення фондів публічних бібліотек громади.

Приємною несподіванкою для всіх учасників зібрання став виступ завідувачки відділу інформації та маркетингу КЗ СОР «Сумська обласна бібліотека для дітей» Наталії Нагорної, яка зупинилася на нових формах роботи дитячих бібліотек області.

Наталія Логвін та Яна Ткаченко бібліотекарі І категорії Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка звернули увагу на щоденне оновлення корисної  для відвідувачів інформації на сторінках в соцмережі Facebook та блогах, де розміщуються публікації про нові книги, письменників, проведені цікаві заходи та роботу клубів за інтересами.

Цікавим доповненням наради стала розповідь Світлани Гаркавої, бібліотекаря І категорії Московської сільської бібліотеки-філії, яка була запрошена до Сумського художнього музею ім. Никанора Онацького з нагоди дня розстрілу художника та представила книгу «Никанор Онацький: ідентифікація».

Переглядів: 124 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2021  »