Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 27.04.2024, 04:44

Головна » 2020 » Лютий » 14 » На крилах кохання
На крилах кохання

Ось уже 17 століть поспіль закохані всього світу відзначають найромантичніше свято року – День святого Валентина. Цей день називають днем закоханих. Цього дня навіть повітря сповнене коханням. Амури поспішають поєднати пари, почуття яких перевірені часом, і допомагають зустрітися половинкам, які загубилися серед юрби. Любовю “хворіли” в усі епохи. Тому про неї так багато написано. Але повторень немає, бо неповторні самі люди, і кожна особа велична.

Напередодні цього святкового дня, публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка запросила молоді пари на романтичний уікенд в бібліотеці «На крилах кохання». Вечір, горіння свіч, лірична музика і закохані пари… Так розпочалася романтично-розважальна програма для молоді, яка поринула у світ закоханих. Пари розповідали про свої родини і те, як вони знайшли свої половинки. Зі слів ведучої присутні дізналися традиції святкування Дня Святого Валентина та як цілуються в інших країнах світу. Зізнавались в коханні словами найвідоміших поетів-ліриків та не забули об’єднати імена в пари, відомі своїм коханням всьому світові. Продовжився вечір конкурсною програмою, іграми, живою музикою та дискотекою. Пари дізналися наскільки вони знають свої половинки, впізнавали за дотиком руки своїх дружин чоловіки, сходились на містку кохання та дарували хвилини радості та приємного відпочинку один одному.

Кохання – це чудове окрилююче почуття. Протягом вечора пари відчули його на смак та підтвердили, що це світле почуття, яке можна пронести через усе життя.

Переглядів: 235 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »