Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 26.04.2024, 11:08

Головна » 2017 » Червень » 27 » Мистецькими стежками рідного краю
Мистецькими стежками рідного краю

В рамках обласного фестивалю народної творчості « Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!» працівниками комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» організована виставка майстрів народного мистецтва району.

Блок традиційних українських ремесел був представлений рідкісними старовинними рушниками та сорочками, роботами самобутнього художника Василя Мельника з с. Московське, відомого художника Никанора Онацького.

Сучасні українські ремесла (вишивка нитками, бісером, виготовлення декоративних квітів) представлені роботами Валентини Осінньої, Вероніки Варги (Липова Долина), Наталії Дахно (с. Московське), Людмили Євтушенко (с. Саї), Рудик Вікторії та Василини Ніни (с. Яганівка), Шапран Ганни, Карпенко Валентини, Меги Тетяни (с. Байрак), Валентини Костян (с. Синівка), Любов Фіненко (с. Подільки), Юлії Олещенко (с. Беєве) тощо.

Особливе захоплення в відвідувачів викликали картини учнів відділу прикладного мистецтва дитячої школи мистецтв та роботи гуртківців будинку для дітей та юнацтва.

Отримати навики з вишивання, бісероплетіння, виготовлення квітів, малювання можна було на майстер-класах, які проводили учасники виставки біля своїх робіт.

Багато відвідувачів зібрала біля себе слайд-презентація туристичного потенціалу району «Липоводолинщина туристична запрошує», підготовленою працівниками центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка. На окремому столику були представлені твори місцевих авторів про Липоводолинщину та Сумщину.

Переглядів: 513 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2017  »