Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 26.04.2024, 18:52

Головна » 2017 » Лютий » 23 » Бібліотеки Липоводолинщини: здобутки та напрямки роботи
Бібліотеки Липоводолинщини: здобутки та напрямки роботи

Під такою назвою в центральній районній бібліотеці ім.Л. Новиченка 22 лютого проведена нарада бібліотечних працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система».

Відкрила її директор Світлана Лисенко, яка розповіла про здобутки бібліотечної галузі району за минулий рік, зупинилася на проблемних питаннях та оприлюднила умови районного огляду-конкурсу «Бібліотека на службі громади».

Завідуюча методико-бібліографічним відділом Валентина Мельник підвела підсумки роботи бібліотек за 2016 рік та накреслила основні напрямки на 2017 рік. Діяльність бібліотек по роботі з дітьми проаналізувала заступник директора по роботі з дітьми Світлана Худолій.

Питання формування та поповнення бібліотечних фондів в сучасних умовах, пошук додаткових джерел фінансування розкрила в своєму виступі завідуюча відділом формування, збереження фонду, обробки документів та каталогізації Таїсія Лукіна.

Новопризначені бібліотекарі Лучанської та Беївської сільських бібліотек розповіли про свою працю та запроваджені нові форми роботи на новій посаді «100 днів після наказу про прийняття».

Друга частина наради була присвячена практичним заняттям по вивченню основних правил написання постів для блогів бібліотек, які успішно провела провідний бібліотекар відділу інформаційних технологій Наталія Товста.

Підводячи підсумки зібрання, Світлана Лисенко подякувала працівникам бібліотек району за проведену роботу та наголосила, що ефективність роботи кожної бібліотеки, їх ролі в житті громади багато в чому залежить від авторитету бібліотекарів, їх творчості, уміння налагодити співпрацю у своєму регіоні.

Переглядів: 585 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »