Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Четвер, 25.04.2024, 07:23

Головна » 2020 » Лютий » 5 » Все, що душа довірила словам
Все, що душа довірила словам

В рамках літературно-мистецької вітальні «Гостини для душі» у стінах публічної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка пройшла зустріч з чудовою жінкою, сумчанкою, поетесою Надією Позняк.

Народилась пані Надія в с. Вовківці Роменського району Сумської області, в родині Михайла Овсійовича та Марії Степанівни Дорошенків. Дитинство пройшло в місті Ромни, в селищі міського типу Липова Долина Сумської обл., в місті Суми, де мешкає і нині. За фахом – вчитель математики, за покликом душі письменниця. Віршуванням захопилася ще в шкільні роки, але серйозно та систематично писати стала в зрілому віці. Випускниця літстудії «Лит-ра.com» в своєму місті Суми. На рахунку поетеси десятки дипломованих нагород та відзнак її влучного слова.

Незважаючи на досить вагомі досягнення, Надія Позняк видала поки що лише дві поетичні збірки «Шкіра» та « Ряди Фур’є». До своїх книг поетеса йшла довго і вдумливо, не поспішаючи одразу надрукувати написане. Самокритичне ставлення до власної творчості є гарантом літературного професійного зростання, так само як і безперечний поетичний дар авторки. Художнє слово Надії Позняк сповнене глибокого психологізму та водночас легкості, свіжості, оригінальності. Проникливість її віршів дозволяє не злякатися назви, а сміливо «розкласти в ряди» існуючу реальність.

Свої творчі доробки Надія Михайлівна подарувала користувачам публічної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка.

Переглядів: 266 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »