Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 26.04.2024, 01:39

Головна » 2018 » Жовтень » 1 » Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек
Урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек в центральній районній бібліотеці ім. Л.Новиченка відбулися святкові урочистості, куди були запрошені працівники комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Липоводолинської районної ради. На свято завітали: Володимир Грицай – заступник голови Липоводолинської районної державної адміністрації, Віктор Литвиненко – голова районної ради, Любов Дикань – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Сергій Нищета – селищний голова, які привітали присутніх бібліотекарів та побажали їм творчої наснаги, довголіття та мирного неба в Україні.

За багаторічну сумлінну і плідну працю, високий рівень професійної майстерності, вагомий особистий внесок у справу просвітництва, активну громадську діяльність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек нагороджено грамотою управління культури Сумської обласної державної адміністрації – Надію Гуржій – провідного бібліографа центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка; спільною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені: Валентина Мельник – завідувач відділом методичної та бібліографічної роботи центральної районної бібліотеки ім. Л.М. Новиченка, Наталія Товста – провідний бібліотекар відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення бібліотечно-бібліографічних процесів центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка, Юлія Олещенко – бібліотекар Беївської сільської бібліотеки, Світлана Кравець – бібліотекар І категорії Берестівської сільської бібліотеки, Світлана Самілик – провідний бібліотекар Байрацької сільської бібліотеки та Лариса Коваль – бібліотекар Столярівської сільської бібліотеки. Грамотою відділу культури і туризму районної державної адміністрації – Валентина Тимошенко – бібліотекар Кімличанської сільської бібліотеки, технічні працівники районної бібліотеки – Наталія Лига та Наталія Шуйська. Сергій Нищета, селищний голова відзначив сумлінну роботу працівників районних бібліотек Лідії Мостової – методиста І категорії по роботі з дітьми, Валентини Ткач – завідувача відділу обслуговування та Олександра Гуржія – завідувача господарством.

Всіх бібліотечних працівників привітала зі святом Світлана Лисенко – директор КЗ «Липоводолинська централізована бібліотечна система», яка відзначила, що сьогоднішнє свято не лише свято бібліотекарів, це свято наших читачів, всіх тих, хто прищеплює любов до книги, до читання та подякувала за роботу всім присутнім. Світлана Анатоліївна також висловила подяку районній державній адміністрації, районній раді, відділу культури і туризму, селищному та сільським головам за підтримку, допомогу та розуміння бібліотечної роботи.

На святковій нараді підведено підсумки районного конкурсу «Портрет сучасника». Кращими визнані роботи Капустинської, Подільківської, Підставської, Беївської, Семенівської, Яснопільщанської сільських бібліотек, районної дитячої бібліотеки та відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка, які відзначені дипломами комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система».

До всіх привітань приєдналася голова профспілкового комітету бібліотечних працівників Світлана Худолій та вручила пам’ятні подарунки для працівників комунального закладу.

Переглядів: 399 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »