Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 19.04.2024, 18:13

Головна » 2017 » Травень » 5 » “У вічній пам’яті народній не закінчилася війна”
“У вічній пам’яті народній не закінчилася війна”

В читальному залі Липоводолинської ЦРБ ім..Л.Новиченка з метою ознайомлення молоді з подіями Другої світової війни в Україні, показати героїзм народу в боротьбі з ворогом, виховання почуття патріотизму, любові до своєї землі; усвідомлення уроків життя в процесі нерозривного зв'язку поколінь проведена година слави “У вічній пам’яті народній не закінчилася війна", присвячена Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. До бібліотеки завітали учні місцевої школи.

Бібліотекарі намагалися своїми розповідями передати тяжкі випробування для учасників Другої світової війни, безмежну радість перемоги та гіркоту воєнного лихоліття. З уст ведучих линули зворушливі поетичні рядки про трагедію і подвиг народу в боротьбі з ненависним ворогом.

Мов журавлиний клин, летять роки. Все далі й далі в пам'ять відносить славна мить. Пам'ять торкається чорними крилами самого серця, будить вдячність і любов до тих, хто захистив нас, хто здобув перемогу над ненависним ворогом.

Ми ніколи не забудемо подвигу своїх дідів і батьків, і ми завжди будемо шанувати тих, хто пережив страшну війну, в кого й досі болять рани, в журбі та в молитві будемо пам’ятати всіх, хто не повернувся з тієї проклятої для всього світу війни...

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто не повернувся з поля бою та переглянули виставку – спогад «Вічний вогонь пам’яті».

Переглядів: 477 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2017  »