Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Вівторок, 16.04.2024, 18:08

Головна » 2017 » Квітень » 12 » Рідний край у словах і барвах
Рідний край у словах і барвах

11 квітня в читальному залі центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка на черговому засіданні літературно-мистецької вітальні «Гостини для душі» любителі поезії Липоводолинщини гостинно зустрічали своїх колег по перу з м. Ромни. Це члени Роменської міської громадської організації «Літературне об’єднання «Дивослово». Очолює літературне об’єднання наша землячка, поетеса Тетяна Лісненко. Пані Тетяна коротко зупинилася на історії створення даного об’єднання та його сьогоденні. Потім слово взяли гості: Любов Шевчук, Тетяна Кутня, Тамара Пімурзіна, Тетяна Лісненко та Андрій Будаков. Вони поділилися з присутніми своїми поетичними доробками та подарували читачам бібліотеки збірки своїх творів.

Привітали гостей Липоводолинщини голова районної ради Віктор Литвиненко, керівник літературної студії ім. Ф.Швіндіна Катерина Сенченко, директор КЗ «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Світлана Лисенко. Члени літературної студії, що працює при районній газеті «Наш край» дарували колегам по перу свої чудові вірші, які написані мовою серця. Вони дихають теплом, щирістю, захоплюють своєрідним ставленням до світу, глибиною думки і великою любов’ю до рідної землі.

Провідний бібліограф районної бібліотеки ім. Л.Новиченка Надія Гуржій познайомила присутніх з формами та методами популяризації краєзнавчої літератури, запроваджуючи інновації. Так працівниками районної дитячої бібліотеки створено буктрейлер на поетичну збірку Тетяни Лісненко «Гойдають соняшники небо».

На згадку про цю незабутню зустріч для багатьох поцінителів поетичного слова директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Світлана Лисенко подарувала всім присутнім літературну збірку поетів Липоводолинщини «Рідний край у словах і барвах», яка підготовлена працівниками районних бібліотек.

Переглядів: 642 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »