Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 20.04.2024, 00:45

Головна » 2019 » Листопад » 20 » Рідне слово поєднало серця
Рідне слово поєднало серця

В черговий раз в приміщенні центральної районної бібліотеки ім. Леоніда Новиченка відбувся районний конкурс читців – шанувальників рідної мови «Рідне слово поєднало серця». Метою заходу є популяризація творів українських майстрів поетичного слова та формування духовних цінностей молодого покоління, розвиток основ виразного художнього читання і культури слова, формування умінь і навичок , спрямованих на вираження особистих почуттів засобами мови, літератури і поезії, виявлення та підтримка поетичних, літературних і театрально-мистецьких здібностей жителів району.

Цьогоріч участь в конкурсі приймали 21 учасник з 18 сіл району. Конкурсна програма учасників включала два твори на вільну тему. Учасники конкурсу добре підготувалися, показали свій високий рівень виконавської майстерності, сценічну культуру та естетику сценічного одягу.

З вітальним словом до учасників конкурсу звернулася директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Липоводолинської районної ради Світлана Лисенко.

Майстерність читців художнього слова оцінювало компетентне журі в складі Юлії Шапран – начальника відділу освіти, молоді і спорту Липоводолинської ОТГ, голова журі, Людмили Ваглай – завідувача сектору інформаційної, туристично-краєзнавчої роботи, Наталії Шутько – редактора районної газети «Наш край», Світлани Кравець – бібліотекаря І категорії Берестівської сільської бібліотеки, Ольги Недосип – художнього керівника комунального закладу «Липоводолинськи районний будинок культури».

Переможцями в молодшій віковій категорії вийшли: Головко Домініка (с. Яснопільщина) – 1 місце; Кравченко Арсеній (с. Лучка) – 2 місце; Шарлай Діана (с. Калінінське) – 3 місце.

У середній віковій категорії: Цебро Валентин, Кононенко Андрій (с. Синівка) – 1 місце; Микитенко Мирослав (с. Підставки) – 2 місце; Олещенко Аміна (с. Беєве) – 3 місце.

У старшій віковій категорії: Вертій Юлія (с. Семенівка) – 1 місце; Залізняк Оксана (смт. Липова Долина) – 2 місце; Коновал Світлана (с. Яганівка) – 3 місце. Приз глядацьких симпатій отримав Моршна Артем (с. Яганівка).

Переглядів: 231 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »