Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Середа, 24.04.2024, 00:04

Головна » 2018 » Лютий » 28 » Реалії сьогодення й плани на майбутнє
Реалії сьогодення й плани на майбутнє

27 лютого на базі центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка відбулася підсумкова нарада бібліотечних працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система». Відкрила нараду завідувач сектору культури Липоводолинської районної державної адміністрації Любов Дикань, яка коротко зупинилася на досягненнях галузі за звітний рік та її проблемах.

Директор комунального закладу «Липоводолинська ЦБС» Світлана Лисенко підвела підсумки роботи за минулий рік, розкрила основні моменти планування роботи бібліотечної системи на 2018 рік. Найбільш активним бібліотекарям винесла подяку за сумлінну працю та високий професіоналізм.

Валентина Мельник – завідуюча методико-бібліографіним відділом в своїй інформації зупинилася на виконанні планових показників бібліотек комунального закладу за минулий рік та здачі звітності. Основна увага була звернута на роботу бібліотек в 2018 році.

Про заходи з популяризації дитячого читання в бібліотеках комунального закладу ознайомила методист І категорії по роботі з дітьми Лідія Мостова. На нараді йшлося також про стан бібліотечних фондів та переведення їх на УДК – доповідач Таїсія Лукіна, завідуюча відділом формування, збереження фонду, обробки документів та каталогізації.

Проаналізувала заповнення блогів сільських бібліотек комунального закладу та звернула увагу на основні помилки при написанні постів провідний бібліотекар відділу інформаційних технологій Наталія Товста.

Надія Гуржій, провідний бібліограф провела презентацію книги О.Гижі «Четвертований храм», яку подарували ЦРБ ім.. Л.Новиченка в Міжнародний день дарування книги голова районної державної адміністрації Іван Яременко та голова районної ради Віктор Литвиненко.

Переглядів: 475 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2018  »