Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 19.04.2024, 16:22

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Районний семінар «Популяризація сучасної української літератури»
Районний семінар «Популяризація сучасної української літератури»

26 квітня на базі центральної районної бібліотеки ім. Л.Новиченка відбувся районний семінар «Популяризація сучасної української літератури». Відкрила семінар директор комунального закладу Світлана Лисенко, яка наголосила на важливості ролі сучасної української літератури у вдосконаленні інтелектуального, духовного, морально-етичного стану українського суспільства.

Валентина Мельник, завідуюча методико-бібліографічним відділом, зупинилася на формах і методах популяризації української книги, де особлива увага була приділена інноваційним формам роботи.

Познайомитися з новинками сучасної дитячої української книги працівникам сільських книгозбірень допомогла методист І категорії районної дитячої бібліотеки Лідія Мостова.

Провідний бібліограф ЦРБ ім. Л.Новиченка Надія Гуржій ознайомила присутніх з новинками краєзнавчої літератури, яка є в фондах районної бібліотеки.

Досвідом роботи з популяризації сучасної української літератури поділилися бібліотечні працівники Московської та Байрацької сільських бібліотек.

Завершився районний семінар мультимедійною слайд-презентацією «Нові імена та твори сучасної української літератури», яку представили працівники відділу обслуговування центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка Валентина Ткач та Лариса Лисенко. Це дало можливість працівникам сільських книгозбірень познайомитися з короткою біографією сучасних письменників та їх основними творами.

Переглядів: 496 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2017  »