Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 19.04.2024, 18:59

Головна » 2019 » Лютий » 22 » Підсумкова нарада бібліотечних працівників
Підсумкова нарада бібліотечних працівників

22 лютого відбулася нарада бібліотечних працівників району «Підсумки роботи комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» за 2018 рік. Основні завдання організації бібліотечного обслуговування на 2019 рік». Відкриваючи нараду, директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Липоводолинської районної ради Світлана Лисенко відмітила, що аналізування роботи бібліотечної системи – важливий фактор оцінки діяльності комунального закладу, визначення його ефективності, якості надання бібліотечних послуг, виявлення позитивних тенденцій розвитку та проблемних питань у сфері бібліотечного обслуговування населення району.

Детально проаналізували роботу бібліотечних установ за 2018 рік завідуюча відділом методико-бібліографічної роботи Валентина Мельник та методист І категорії по роботі з дітьми Лідія Мостова, наголосивши, що ефективність роботи бібліотек, їхня роль в житті тієї чи іншої громади багато в чому залежить від авторитету бібліотекарів, їх уміння налагодити співпрацю у своєму регіоні. Творчий підхід бібліотекарів до роботи, інновація в їх діяльності, участь у районних конкурсах і акціях дає в результаті створення позитивного іміджу бібліотек.

На нараді йшлося також про результати поповнення і списання бібліотечних фондів та переведення їх на УДК – доповідач Таїсія Лукіна, завідуюча відділом формування, збереження фонду, обробки документів та каталогізації.

На завершення директор комунального закладу Світлана Лисенко подякувала працівникам бібліотек за плідну роботу, тісну співпрацю з головами сільських рад та мешканцями громад.

Переглядів: 361 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »