Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 20.04.2024, 16:43

Головна » 2016 » Грудень » 8 » «Нелегка це справа захищати право»
«Нелегка це справа захищати право»

З метою підвищення загального рівня правової культури підростаючого покоління, поширення інформації з питань реалізації і захисту прав людини серед молоді, запобігання проявам асоціальної поведінки в молодіжному середовищі  7 грудня в рамках  Всеукраїнського тижня права в Липоводолинській центральній районній бібліотеці ім. Л.М.Новиченка відбулася зустріч учнів місцевої школи з адвокатом Тетяною Козін .

Тетяна Володимирівна добре знає закони й володіє широкими знаннями в найрізноманітніших областях. Вона захищає права та інтереси громадян, працює  з кримінальними справами, суперечками, як громадськими, так і між організаціями. Під час зустрічі вона розповідала  школярам про нелегку, але цікаву професію  адвоката, про те, як вона допомагає захищати права людей, які проживають в нашому районі та за його межами, навела  приклади справ із власної практики, дала змістовні відповіді на різноманітні запитання присутніх.

Учні переглянули відеоматеріали з мережі Інтернет «Права дитини», «Моя професія - адвокат» та познайомились з тематичною викладкою матеріалів «Вивчай свої права – не забувай про обов’язки», яка представлена в читальному залі бібліотеки.

Така година спілкування для школярів відбулася недаремно, адже обізнаність у питаннях права зробить їм життя більш комфортним та захищеним, і надасть упевненості в собі.

Переглядів: 467 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2016  »