Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 29.03.2024, 18:55

Головна » 2021 » Лютий » 19 » НЕБЕСНІЙ СОТНІ ВДЯЧНІ ЗА СВОБОДУ
НЕБЕСНІЙ СОТНІ ВДЯЧНІ ЗА СВОБОДУ

20 лютого в Україні відзначають – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Її події змінили всіх нас. Уже минуло сім років, а спогади настільки яскраві, наче це було вчора. У День Героїв Небесної Сотні ми маємо віддати шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

З метою вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні у читальному залі Публічної бібліотеки ім. Л.Новиченка відбулася виховна година на тему «Небесній Сотні вдячні за свободу» за використанням матеріалів спільного проєкту Національного музею Революції Гідності та ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні».

Головною метою виховної години було познайомити присутніх з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.

Подвиг героїв Небесної Сотні має визначне значення для нашої Батьківщини. Перш за все, вони віддали своє життя за те, щоб кожен наш новий день був сповнений свободи, надії та світла.

Держава визнала цих людей героями. Усім загиблим під час Євромайдану посмертно присуджено звання Героя України. Ми Єдина країна! Ми всі прагнемо одного – миру, спокою, міцної і квітучої держави та чистого неба над головою.

Хай палають свічки пам’яті загиблих героїв Небесної Сотні у наших серцях. Ушануємо хвилиною мовчання всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої з вами єдиної України! Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!

Переглядів: 161 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2021  »