Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 19.04.2024, 18:45

Головна » 2017 » Грудень » 21 » Моє коріння й джерело моє в землі батьківській
Моє коріння й джерело моє в землі батьківській

За доброю традицією кожного року в стінах центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка проводиться районний конкурс читців-шанувальників рідної мови «Рідне слово поєднало серця».

Цьогорічний конкурс читців - декламаторів «Моє коріння й джерело моє в землі батьківській» був проведений в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний», присвячений 80-ій річниці утворення Сумської області.

Метою та завданням конкурсу є популяризація творів поетів Сумщини, виховання національної свідомості, збереження та підтримка літературно-мистецького надбання українського народу, формування стійкого інтересу населення до надбань місцевої літератури, виховання патріотичної свідомості у дітей та молоді, почуття національної гідності, прищеплення поваги до літератури рідного краю.

Зазвичай конкурс проводився за віковими категоріями. Програма включала два твори: твір або уривок з твору літераторів Сумщини та творчі доробки поетів Липоводолинщини.

Поетичну скарбничку літераторів Сумщини представили 21 учасник Липоводолинщини. Відкрила конкурс директор комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Світлана Лисенко, яка побажала всім учасникам успіху, і не засмучуватись в разі поразки, адже в конкурсі головне не перемога, а участь. Майстерність читців оцінювало компетентне, незалежне журі у складі: Раїси Литвиненко – заступника директора з навчально-виховної роботи Липоводолинського районного будинку для дітей та юнацтва, голова журі; Юлії Міщенко – журналіста районної газети «Наш край»; Ольги Недосип – художнього керівника комунального закладу «Липоводолинський районний будинок культури; Тетяни Авраменко – бібліотекаря Синівської сільської бібліотеки; Світлани Коновал – бібліотекаря І категорії Яганівської сільської бібліотеки.

За результатами конкурсу переможцями в молодшій віковій категорії вийшли: Головко Домініка с. Яснопільщина (І місце), Бойко Поліна с. Московське (ІІ місце), Бурик Аліна с. Подільки (ІІІ місце); в середній віковій категорії: Троян Аліна с. Яганівка (І місце), Лукаш Оксана с. Лучка (ІІ місце),

Хуторненко Анна с. Саї (ІІІ місце); в старшій віковій категорії: Максимчук Анастасія с. Берестівка та Кльоп Марія с. Московське (І місце), Валюх Марина смт. Липова Долина (ІІ місце), Омельченко Наталія с. Беєве (ІІІ місце).

По закінченню заходу всі конкурсанти були нагородженні дипломами та солодкими призами.

Переглядів: 523 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »