Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Середа, 24.04.2024, 12:19

Головна » 2018 » Листопад » 29 » Комфортність обслуговування читачів, як показник роботи сільської бібліотеки
Комфортність обслуговування читачів, як показник роботи сільської бібліотеки

На базі центральної районної бібліотеки ім. Л.М.Новиченка 28 листопада 2018 року проведено районний семінар «Комфортність обслуговування читачів, як показник роботи сільської бібліотеки» для працівників комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» Липоводолинської районної ради.

Відкрила семінар директор комунального закладу Світлана Лисенко, яка наголосила, що бібліотеки сьогодні це не старе затхле приміщення з оранжерейними комплексами на підвіконнях, а простір з яскравим дизайном, зручним для роботи і привабливим для відвідувачів, де бібліотекар виступає в ролі і психолога, і актора, і художника, і автора книг.

В своєму виступі «Сільська бібліотека: час нових підходів» завідувач методико-бібліографічним ЦРБ Валентина Мельник розкрила новий формат діяльності сучасної сільської бібліотеки.

Як приклад модернізації бібліотеки присутні на семінарі переглянули відео-презентацію з досвіду роботи Синівської сільської бібліотеки, познайомилися з роботою гуртка «Юні чарівники» та креатив студії «Криничка».

З інноваційними формами роботи з користувачами-дітьми працівників сільських книгозбірень познайомила методист І категорії по роботі з дітьми районної дитячої бібліотеки Лідія Мостова.

В роботі семінару взяла участь начальник відділу культури і туризму Липоводолинської районної державної адміністрації Любов Дикань.

Переглядів: 394 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »