Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка П`ятниця, 29.03.2024, 12:35

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » «Я не знав і не знаю спокою»
«Я не знав і не знаю спокою»

Надворі осінь, а в центральній районній бібліотеці ім.Л.Новиченка панує затишна, святкова  атмосфера. У нас в гостях член Національної спілки письменників України, журналіст, художник Іван Пилипович Корнющенко.

Ведуча заходу познайомила присутніх з багатою біографією письменника, не забувши наголосити на тому, що свої перші книги він написав, працюючи редактором районної газети «Наш край» («Ленінський прапор») в Липовій Долині. З ініціативи Івана Пилиповича при районній газеті почала своє існування літературна студія ім.Ф.Швіндіна, яка працює і сьогодні.

На зустріч з цією талановитою людиною до читального залу районної бібліотеки завітали: голова районної ради Віктор Литвиненко, редактор районної газети «Наш край» Юлія Міщенко, завідувач сектору культури Любов Дикань, члени літературної студії ім.Ф.Швіндіна, бібліотечні працівники книгозбірень району та пересічні громадяни, з якими звела Івана Пилиповича доля.

Своїми спогадами про роки праці з  Іваном Корнющенком поділилися колеги по роботі районної газети Антоніна Копайгора, Анатолій Михалевич, Надія Ралко, Світлана Лисенко.

Іван Пилипович Корнющенко згадував окремі епізоди своєї біографії, зачитував вірші та афоризми, які написав власноруч, розповів, як по крупинках  збирав матеріал для написання книги «Співець грозової юності», присвяченої Федору Швіндіну, подарував свої книги учасникам зустрічі.

Усі присутні мали нагоду та можливість особисто поспілкуватися з письменником та зробити світлини на згадку про цю зустріч.

Переглядів: 494 | Додав: Світлана | Рейтинг: 1.0/1
«  Жовтень 2016  »