Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Вівторок, 16.04.2024, 21:19

Головна » 2016 » Жовтень » 20 » День методичної консультації
День методичної консультації

Насиченим і актуальним видався День методичної консультації, проведений працівниками  центральної  районної бібліотеки ім.Л.Новиченка 20 жовтня.

Інформаційна зона публічної бібліотеки сьогодні – це складова її успіху, це можливість зробити бібліотеку «видимою» для читачів, розказати про себе, про послуги, які вона надає. Це питання розкрила в своєму виступі завідуюча методико-бібліографічним відділом Валентина Мельник.

Заступник директора комунального закладу «Липоводолинська централізована бібліотечна система» по роботі з дітьми Світлана Худолій зробила аналітичний огляд діяльності бібліотек системи по роботі з дітьми, звернувши увагу на виконання основних планових показників та висвітлення масової роботи на своїх блогах.

Сьогодення вимагає від нас нового підходу до розміщення бібліотечного фонду, щоб читач швидко зорієнтувався і зручно міг вибирати книги. Тому перед всіма нами стоїть першочергове завдання: зручне, доступне, відповідно до вимог розміщення фонду, що має суттєво впливати на розкриття нових надходжень. Це питання в своєму виступі висвітила завідуюча відділом формування, збереження фондів, обробки документів та каталогізації Таїсія Лукіна.

Своїм досвідом оформлення сільської бібліотеки з присутніми колегами поділилися бібліотекарі Яганівської та Байрацької сільських бібліотек Світлана Коновал та Світлана Самілик.

На продовження методичного дня Надія Гуржій, провідний бібліограф центральної районної бібліотеки ім.Л.Новиченка, провела практичне заняття по бібліографічному опису друкованих видань.

Провідний бібліотекар  відділу інформаційних технологій Наталія Товста провела навчання по пошуку інформації в мережі Інтернет та ведення блогів своїх бібліотек.

Переглядів: 433 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2016  »