Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Субота, 20.04.2024, 12:47

Головна » 2020 » Лютий » 11 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

#SaferInternetDay

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом. З кожним роком до відзначення цього дня в Україні, як і у всьому світі, приєднується все більше організацій.

Не винятком стала публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка, провівши в Інтернет-центрі годину спілкування «День безпечного Інтернету» під гаслом «Разом для найкращого Інтернету» для учнів місцевої школи.

Разом з правцівником центру Наталією Товстою діти дослідили позитивні і негативні сторони Інтернету, виконавши вправу «Мікрофон». За допомогою вправи «Клубок», озвучуючи Інтернет-термінологію, учні наочно спостерігали, як дійсно можна загубитися у Всесвітній мережі Інтернет. Слідуючим етапом було вивчення і засвоєння «Правил Інтернет безпеки». Слайд за слайдом діти розглядали «небезпеки», які чекають їх по той бік екрану та про шляхи їх подолання. А щоб закріпити матеріал, учасники заходу отримали виготовлений центром буклет «Інтернет – це частина твого життя. Зроби його безпечним!».

Переглядів: 231 | Додав: Наташа | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »