Публічна бібліотека ім. Леоніда Новиченка Вівторок, 23.04.2024, 09:02

Головна » 2016 » Квітень » 15 » Будуйте храм в душі своїй
Будуйте храм в душі своїй

2016 рік є Ювілейним Роком Божого Милосердя. Темі добра і чуйності була присвячена година милосердя  «Будуйте храм в душі своїй», яка відбулася в Липоводолинській ЦРБ ім.Л.М.Новиченка, слухачами якої були учні 6-Б класу місцевої школи (класний керівник Вовк Л.С.).

Бібліотекарі намагалися своєю розповіддю донести до школярів чому важливо бути милосердним. Бо милосердя – це риса Божого характеру, а люди створені на Його образ. Цю рису Бог вклав у кожне своє творіння. Хтось менше, а хтось більше розвинув її, та вона є в кожній людині, в кожній істоті, створеній Богом.

Милосердним може бути кожен. Головне, що цю рису потрібно розвивати, практикувати в родині, в школі , на вулиці.

Кожен хоче жити добре, красиво. А для цього, перш за все,  ми повинні подумати про свою душу. Щоб душею ми були добрими, чуйними, щедрими, милосердними. Щоб вміли проявляти небайдуже відношення до людей, творити добро. Запрошений на захід благочинний Липоводолинського району, настоятель Свято-Траїцької УПЦ КП Богдан Миколайович Ільків розповів дітям, що потрібно робити для того, щоб бути такими. Школярі з неабиякою цікавістю слухали його розповідь.

Сьогодні б’ють дзвони на сполох, закликаючи нас до милосердя. Бо тільки воно робить нас справжніми людьми. Кожна людина живе лише один раз і потрібно залишити добрий слід на згадку.

На завершення ведучі  подякували присутнім за гармонійне поєднання милосердя одне до одного, запросивши переглянути відеоматеріал «Милосердя».

Переглядів: 577 | Додав: Світлана | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »